پارس جم جنوبی با خوش شانسی مقابل پدیده مشهد متوقف شدبه گزارش ایرنا؛دراین دیدار که از هفته هشتم رقابت های لیگ برتر و به قضاوت بیژن حیدری درورزشگاه تختی جم برگزار شد،تلاش بازیکنان دو تیم برای برتری مقابل حریف به کسب تساوی یک بریک انجامید.
مرتضی منصوری بازیکن تیم پدیده دردقیقه 35 تیم پارس جم جنوبی را با خوش شانسی پیش انداخت و درادامه محمد قاضی مهاجم تیم پدیده دردقیقه 61 بازی را به تساوی کشاند،بازی که تیمش می توانست درآن برنده باشد و به صدر جدول رده بندی صعود کند.
بدین ترتیب تغییری درصدرجدول رده بندی این رقابت ها ایجاد نشد و شاگردان مهدی تارتار با کسب 18 امتیاز دررتبه نخست و شاگردان محمد رضا مهاجری نیز با کسب یک امتیاز از این دیدار خارج از خانه 15 امتیازی شدند و دررده دوم جدول رده بندی باقی ماندند.
تیم پارس جم جنوبی امروز فرصت مناسبی برای افزایش فاصله خود با تیم های دیگر داشت،اما همانطور که مهدی تارتار روز گذشته درنشست مطبوعاتی پیش از این دیدار عنوان کرده بود،دیدار تیم های اول و دوم جدول رده بندی به طورحتم علاوه برجذابیت مشکل نیز خواهد بود.
از سوی دیگر محمد رضا مهاجری نیز در این باره عنوان کرد: برای ادامه روند موفقیت های خود به پارس جم آمده و امیدواریم این روند را ادامه دهیم.
به طور یقین کمترکارشناسی برتری و صدرنشینی این دو تیم در لیگ برتر را پیش بینی کرده اما با بازی های خوب و مناسب این دو تیم، آنان هفته هاست درصدر جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر قرار داشته و به نظر می رسد درحال حاضر قصد ندارند مطلوب نتیجه گیری خود درلیگ برتر را متوقف کنند و به تیم های دیگر فرصت خودنمایی دهند.
ترکیب تیم پارس جم جنوبی:
محسن فروزان، مایکل اومانیا، حامد نورمحمدی، ابراهیم صالحی، میثم تیموری، میثم نقی‌زاده، حسین پورامینی، فرشاد محمدی‌مهر، مهدی زبیدی، علی دشتی، آلویز نانگ
ترکیب تیم پدیده مشهد:
شهاب گردان، محمد حسین مرادمند، عبدالله حسینی، رضا ناصحی، مرتضی منصوری، اکبر صادقی، محمداسماعیل نظر، امین قاسمی‌نژاد، میلاد کمندانی، معین عباسیان، محمد قاضی
تیم فوتبال پرسپولیس در آخرین دیدار هفته هشتم با تیم صنعت نفت آبادان دیدار خواهد کرد، سازمان لیگ هنوز زمان برگزاری این دیدار را اعلام نکرده است.
تغییر درزمان برگزاری دیدار تیم پرسپولیس به دلیل همزمانی و شرکت این تیم دررقابت های لیگ قهرمانان آسیا باز می گردد.
ورزشی.**9144**3404**خبرنگار: سعید قهرمانی**انتشار: محسن اسماعیلیانتهای پیام /*