سرمربی پدیده مشهد: برابر پارس جنوبی جم بدشانس بودیمبه گزارش ایرنا، رضا مهاجری پنجشنبه شب در نشست خبری پس از بازی تیمش برابر تیم پارس جنوبی جم افزود: در این دیدار بازی خوبی ارائه کردیم و موقعیت های گلزنی زیادی داشتیم ولی با این وجود تلاش بازیکنان منجر به نتیجه تساوی شد.
وی بیان کرد: در این بازی چند بازیکن خود را در اختیار نداشتیم ولی با این وجود نمایش قابل قبولی ارائه کردیم.
سرمربی تیم فوتبل پدیده مشهد ادامه داد: امروز 2 ملی‌پوش خود ‘خانزاده’ و ‘اکبر ایمانی’ را به دلیل حضور در اردوی تیم ملی در اختیار نداشتیم و از مهدی مرادوند نیز به دلیل مصدومیت نتوانستیم استفاده کنیم
وی گفت: در این شرایط ما چهار بازیکن امید روی نیمکت داشتیم اما با این حال دیدید خیلی خوب بازی کردیم و بازیکنانی که به میدان آمدند عملکرد قابل قبولی داشتند.
مهاجری افزود: برای این بازی آنالیز خوبی از تیم پارس جنوبی جم کردیم و از نقاط ضعف و قوت این تیم آشنایی کامل داشتیم.
وی ادامه داد: شرجی و گرما نیز در این بازی روی روند تیم پدیده تاثیر گذاشته بود و کار را اندکی برای بازیکنان این تیم دشوار کرد.
مهاجری افزود: در نشست خبری پیش از بازی با وجود اینکه تمرین تیم را رها کردم تنها یک خبرنگار به نشست خبری آمد که این نوع میزبانی نمی تواند در شان خبرنگاران تیم میزبان باشد.
دیدار پنجشنبه شب پارس جنوبی جم و پدیده مشهد در ورزشگاه تختی شهر جم با نتیجه مساوی 1بر1 پایان یافت.
تیم پارس جنوبی با این تساوی 18 امتیازی شد و در رده نخست لیگ برتر فوتبال کشور باقی ماند و تیم پدیده نیز در رده دوم ماندنی شد.
7212/6043**
خبرنگار: عبدالصمد شهریاری** انتشاردهنده: خدانظر خواجهانتهای پیام /*